Ilgalaikiai ar greitieji kreditai?

Pateikėme paskolų bendroves, kuriose suteikiami ilgalaikiai kreditai internetu. Tai rimtos ir patikimos kompanijos, teikiančios inovatyvią galimybę pasiskolinti pinigų ilgam laikotarpiui naudojantis internetu. Norintis pasiskolinti pilietis neprivalo vykti į banko būstinę. Paraišką galite užpildyti net ir būdamas namuose, tereikia interneto prieigos.

Paskolos bedarbiamsNe vienas yra susidūręs su problema, kai mėnesio pabaigoje pravėrus piniginę teko nemaloniai nustebti pamačius, kad esamų pinigų neužteks net ir minimaliems poreikiams patenkinti, o kur dar mokesčiai už būstą, patarnavimus ir t. t. Vienintelė išeitis – pasiskolinti pinigų, tačiau ne visuomet norisi skolintis iš draugų. Ne veltui sakoma, kad užtenka pasiskolinti ar paskolinti pinigų ir tvirta draugystė neretai pakimba ant plauko. Be to, juk nesinori, kad apie bėdas, o ypač finansines, žinotų draugai, pažįstami ar giminės, todėl dažnai iškilus finansinėms problemoms kreipiamasi į bendroves, teikiančias kreditus. Gerai tai, kad dabar kreditą gauti galima net neišeinant iš namų. Tam pasitarnauja internetas ar net mobilusis telefonas.

Gera naujiena tokia, kad greitųjų kreditų bendrovės teikia ne tik trumpalaikes, bet ir ilgalaikes paskolas, kurių grąžinimo terminas gali būti net 60 mėnesių. Tai reiškia, kad gautą paskolą galėsite grąžinti net per 5 metus. Reikia pridurti, kad ilgalaikės paskolos naudingos dar ir tuo, kad jos yra žymiai didesnės už trumpalaikius kreditus. Kai kurios kreditų bendrovės teikia paskolas net iki 60 tūkstančių litų, už kuriuos galėsite atnaujinti savo būstą, pagerinti buitį, įsigyti daiktų apie kuriuos jau seniai svajojate!

Kuo ilgalaikis kreditas pranašesnis už trumpalaikį? Paprastai, ilgalaikės paskolos paskirstomos ilgesniam laikotarpiui, todėl mėnesinės įmokos būna mažesnės ir tuomet pasiskolintą pinigų sumą grąžinti daug lengviau. Ilgalaikė paskola – nebūtinai keturženklė pinigų suma. Ilgesniam laikotarpiui galima skolintis net ir kelis šimtus litų. Tuomet mokėjimai bus paskirstyti ilgesniam laikui ir mokėti reikės vos keliolika litų per mėnesį.

Tiesa, reikėtų paminėti, kad ilgalaikiai kreditai internetu nėra suteikiami nedirbantiems asmenims. Kitaip tariant paskolos bedarbiams nėra suteikiamos ilgesniam laikotarpiui. Vienintelis būdas gauti ilgesnio laikotarpio paskolą darbo neturintiems asmenims yra susirasti žmogų, kuris galėtų už jus laiduoti. Tačiau net ir tais atvejais internetu paskolos negalėsite gauti – teks vykti į artimiausią banko filialą.