Lengvas būdas gauti kreditai

Kreditai suteikiami ir bedarbiamsNorint pasiskolinti  tam tikrą sumą pinigų dažnai susiduriame su labai paprastomis problemomis. Kreditoriui neatrodo pakankamos mūsų gaunamos pajamos, esame įtraukti į padidintos rizikos klientų sąrašą, galbūt neturime pajamų iš viso ir su mumis net nesiteikia bendrauti. Tai – įprastos paskolas teikiančių bendrovių pažiūros į potencialius klientus. Jos turi būti užtikrintos, jog paskola bus grąžinta, tad būsimus klientus vertina tikrai atidžiai. Nieko keisto, jog joms rūpi jūsų pajamų dydis ir stabilumas, turimi kiti finansiniai įsipareigojimai. Lygiai taip pat neturėti stebinti ir tai, kad žymiai sunkiau suteikiamas kreditai bedarbiams. Sunkiau, bet vis tik suteikiami, ir kartais – netgi labai lengvai.

Bene paprasčiausia gauti greitąjį kreditą iš tam tikros bendrovės yra pasiūlius jai kokį nors užstatą. Tam dažniausiai tinka arba automobilis, arba nekilnojamas turtas. Jeigu norima pasiskolinti suma yra tikrai maža, pakanka ir kur kas smulkesnio užstato – pavyzdžiui mobilaus telefono aparato ar kompiuterio. Tiesa, paskolų davimu įkeičiant tokio pobūdžio daiktus dažniausiai užsiima lombardai. Taip tokiu atveju neverta tikėtis didesnės paskolos nei šimtas ar du šimtai eurų.

Tačiau jei galite pasiūlyti kaip užstatą ne tokį seną automobilį ar net nekilnojamą turtą, su jumis mielai bendraus daugumą kredito bendrovių. Netgi tuo atveju, jei uždirbate mažai, turite kitų įsipareigojimų arba išvis esate bendratis. Būtent vienoks ar kitoks užstatas ir yra tas būdas, kuriuo paprastai suteikiami kreditai bedarbiams. Tai suprantama – kreditavimo įstaiga gauna rimtą saugiklį, o ir pats paskolą gavęs asmuo iš visų jėgų stengiasi ją grąžinti. Juk niekas nenori už kelių šimtų eurų paskolą prarasti automobilį ar juo labiau sklypą užmiestyje. Na, gal ne visuomet ir prarasti, bet bent jau įsivelti į teisinius ginčus su antstoliais ir kredito bendrovės atstovais.

Tad nors kreditai su užstatu bedarbiams ir yra puiki išeitis prireikus greitų pinigų, tuo naudotis reikėtų tikrai atsargiai. Kartais lengvai gautą paskolą būna tikrai sunku grąžinti. Tokiu atveju reikia remtis keliomis paprastomis taisyklėmis, kurios padės sumažinti riziką. Visų pirmą, gerai pagalvokite, ar tos paskolos jums būtinai reikia. Antra, stenkitės kiek įmanoma sumažinti paskolos sumą. Toliau, jei vis tik nusprendėte skolintis, aiškiai susidarykite planą, kada ir iš kokių pajamų paskolą grąžinsite, šias būsimas išlaidas priskyrę prie prioritetinių. Ir visada verta turėti kokį nors atsarginį planą – galbūt bėdai priskyrus jums padėti galės koks nors draugas ar giminaitis. Net ir nemalonus pokalbis su pažįstamu dėl trumpos paskolos gali būti kur kas geriau nei prarastas automobilis ar butas dėl laiku nevykdomų įsipareigojimų.