Trys priežastys naudotis elektrine barzdaskute

  1. Elektrinė barzdaskutė yra pigesnė nei jos alternatyvos.

BarzdaskuteJums turbūt pakilo antakiai kai perskaitėte šią frazę. Visi žino, kad elektrinė barzdaskutė yra žymiai brangesnė už vienašmenius skutimosi peiliukus ar skustuvus su keičiamomis galvutėmis. Tačiau, jei jūs nusprendėte naudotis elektrine barzdaskute ir ja rūpinsitės, ji gali jums tarnauti ilgiau nei dešimt metų. Žinoma, kas du metus ar pusantrų reikės pakeisti ir elektrinės barzdaskutės galvutę, tačiau tai yra mažmožis palyginti su pinigų suma, kuri susidarys keičiant skutimosi peiliukus ar jų galvutes.

Susumavus pinigų sumą, kurią jūs per metus išleistumėte peiliukams, skutimosi putoms ir losjonams po skutimosi, elektrinė barzdaskutė jums atsipirks jau per pirmuosius metus (jei pirksite ypač brangią barzdaskutę, tuomet atsipirkimas užtruks šiek tiek ilgiau). Atsižvelgiant į tai kad barzdaskutė jums tarnaus ne vienerius metus, kiekvieni kiti jos tarnavimo metai jums atpirks vis daugiau išleistų pinigų.

  1. Elektrinė barzdaskutė vis dar yra greičiausias būdas apsiskusti ryte.

Vienintelis būdas greičiau pasiruošti ryte, yra nesiskusti iš viso. Skutantis su elektrine barzdaskute galima apsiskusti per 3-5 minutes, tai yra dvigubai ar net trigubai greičiau, nei skutantis su peiliukus. Žinoma, 5 minučių skirtumas neatrodo didelis, tačiau pagalvokite, per darbo savaitę jūs sutaupote nuo 25 – 30 minučių, per mėnesį jau porą valandų. Tai reiškia, kad per metus sutaupote mažiausiai parą, jei nusprendėte skustis elektrine barzdaskute, o ne skutimosi peiliuku.

  1. Su elektrine barzdaskute patogiau keliauti

Jums vėl galėjo kilti prieštaringos mintys. Visi suprantame, kad elektrinė barzdaskutė užima daugiau vietos nei vienašmenis peiliukas. Tačiau jei jums metas skristi lėktuvu, o jūs nespėjote nusiskusti, tuomet tikrai greičiau į lagaminą įsimesite barzdaskutę, nei skutimosi peiliuką, losjoną po skutimosi ir skutimosi putas. Taip pat atminkite, kad lėktuvuose skysčių kiekiai yra ribojami, todėl jei pasiimsite per didelį skutimosi putų kiekį, jas jums teks palikti ir kitą rytą jūsų lauks labai skausminga skutimosi procedūra. Tuo tarpu įsimetę į lagaminą elektrinę barzdaskutę, jūs viso to išvengsite.