Individualios veiklos įteisinimas dabar yra labai paprastas

eta zenklasJau ilgą laiką svarstote ar verta pradėti užsiimti kažkokia komercine veikla? Labiausiai baiminatės, kad nežinosite kaip vesti buhalteriją? Tai būtų mažiausia problema, nes vis dėlto – jau internete pateikiama detali informacija kaip viską atlikti. Internete rasite visą informaciją apie apskaitos tvarkymą, todėl jums jaudinti nėra dėl ko. Pirmiausia ką jums reikia padaryti tai – kreiptis statistikos departamentą, jog šis paaiškintų koks veiklos kodas būtų priskiriamas jūsų veiklai. Parašykite el. paštu: klasifikatoriai(eta ženklas)stat.gov.lt ir gausite visą aktualią informaciją apie priskiriamus veiklos kodus. Tie veiklų kodai reikalingi registruojant individualią veiklą tie internetu, tiek ir atvykus į mokesčių inspekciją.

Norintys užsiimti komercine veikla tikrai neprivalo domėtis įmonių registravimu. Kadangi veiklą galima vykdyti pagal individualios veiklos pažymą, viskas ką jums reikia žinoti yra tik jos įregistravimas internetu bei apskaitos tvarkymas. Internetu įregistruoti individualią veiklą yra labai paprasta ir tai trunka viso labo kelias minutes ar net greičiau. Jums reikia prisijungti prie el. bankininkystės sistemos ir per ten jungtis prie „mano VMI“ paskyros. Tada matysite aiškią informaciją kaip įregistruoti veiklą. Pabrėžtina, kad veiklos nutraukimas yra lygiai toks pats kaip ir įregistravimas – patiekiama ta pati forma, tik išimamos veiklos ir tiek.

Kas liečia apskaitos tvarkymo klausimus, visiems pradedantiems individualią veiklą būtina žinoti, kad net ir menkiausios klaidos gali pasitaikyti pildant apskaitos dokumentus. Mokesčių inspektoriai atlaidžiai žiūri į klaidas, o taip pat esant poreikiui galite kreiptis dėl nemokamų konsultacijų. Taipogi verta žinoti, kad vedant apskaitą, geriausia būtų vadovautis nurodyta informacija, kurią pateikia mokesčių inspekcija.

Internete yra patiekiama detali informacija kas turi būti nurodoma sąskaitose faktūras bei apskaitos žurnale. Tai yra viena paprasčiausių apskaitų, kurios pildymas išmokstamas vos per kelias dešimtis minučių ar dar greičiau. Vykdant individualią veiklą, asmenims suteikiama galimybė netgi nepildyti išlaidų informacijos. Tokiu atveju netgi nereikės rinktis išlaidas įrodančių dokumentų. Tokiais atvejais prieš išlaidų bus priskiriama 30 procentų gautų pajamų ir tiek. Nuo to reikės susimokėti mokesčius ir viskas.

Kiek kainuoja tinklapių kūrimas?

tinklapiu kurimasVisada atsiranda klientų, kurie nori visas paslaugas gauti vos ne pusvelčiui, tačiau puslapių kūrėjai akcentuoja, kad tinklapių kūrimas vos už kelis eurus dažniausiai atliekamas vaikų, kurie dar tik mokosi šio „amato“ arba tiesiog mėgėjų, kurie nelabai suvokia kokias kainas nustatyti. Internete dabar galima rasti daug specialistų, siūlančių kokybiškas svetainių kūrimo paslaugas, tačiau žinokite, kad užsakydami paslaugas, jiems turėsite mokėti adekvačią sumą – tokią, kokią jie pareikalaus. Tinklapių kūrimo paslaugos niekada nebuvo pigios ir kalba eina apie profesionalius specialistus, todėl jeigu neturite pinigų, tačiau jums reikia išvaizdžios interneto svetainės, tai tuomet reikėtų bandyti patiems ją susikurti – tuo pačiu įvertinsite ir specialistų atliekamų darbų sudėtingumą.

Interneto svetainių kūrimo kainos, anot specialistų, dažniausiai įvertinamos individualiai, nes labai sunku nusakyti kiek laiko pareikalaus tam tikras užsakymas. Pavyzdžiui, vienas klientas gali užsisakyti itin smulkius darbus – paprastą informacinę interneto svetainę, o štai kitas gali norėti ir išskirtinio portalo ar sistemos, o tam prireiks ir daugiau laiko. Už pastaruosius darbus tektų mokėti žymiai didesnę sumą.

Preliminarius paslaugų įkainius svetainių kūrėjai dažniausiai nustato atsižvelgdami į darbų pobūdį – kai matote kažkokias kainas, tai turėkite galvoje, jog jos gali būti koreguojamos esant specialiems poreikiams. Preliminarius paslaugų įkainius sužinoti galima gana paprastai – jums reikia tik pasinaudoti internetinėmis paieškos sistemomis – ten suveskite atitinkamus ratinius terminus, tokius kaip „internetinio puslapio kūrimas kaina“ ir sužinosite kiek maždaug kainuoja interneto svetainių kūrimas.

Specialistai pabrėžia, kad į juos kreiptis reikėtų tik esant konkretiems tikslams. Jeigu jūs kreipsitės į specialistą prašydami dar ir patarimų kaip turėtų atrodyti svetainė, tai nenustebkite, jeigu specialistas tiesiog jus ignoruos – profesionalūs svetainių kūrėjai neturi laiko spręsti už kitus ko klientams reikia. Tik esant konkretiems poreikiams, specialistai gali įvardinti ir tikslią paslaugų kainą. Kai kurie specialistai dirba brangiau, kiti pigiau, o tai lemia tiek specialisto patirtis, tiek jo paslaugų populiarumas, tiek ir paslaugų kokybė.

Jeigu jums reikia kokybiškų paslaugų, tai pasiruoškite už jas sumokėti atitinkamą kainą – profesionalai tikrai nesusidomės kelių ar keliolikos eurų vertės užsakymais.

SMS paskola dabar taip paprastai jau nebeišduodama

sms paskolaDabar  sms paskola suteikiama ne taip paprasta kaip anksčiau. Kreditoriai  privalo įsitikinti ar asmuo  nurodo teisingus asmeninius duomenis, o tai reiškia, sms būdu paraiškos patvirtinti nebus  galima. Visi  kreditoriai, išskaitant sutelktinio finansavimo platformas, privalo nuodugniai patikrinti ar klientų pateikta informacija yra teisinga. Kreditoriai turi naudotis specialiomis informacinėmis sistemomis tam, kad galėtų įsitikinti ar asmuo, pateikęs kredito paraišką, nenurodo melagingų duomenų. Tokiu būdu siekiama išvengti sukčiaujančių asmenų, kurie bando gauti kreditą apgaulės būdu. Jeigu jums reikalinga sms paskola, tai ją galėsite gauti tik internetu patvirtinę savo asmeninius duomenis. Tam jums bus reikalinga galimybė prisijungti prie elektroninės bankininkystės sistemos. Ja naudojantis jums teks pervesti 1 centą kaip simbolinį mokestį už duomenų patvirtinimą.

 Sms paskola negali būti išduodama neaiškius duomenis pateikusiems asmenims.

Kiekvienas  asmuo, kuris nori gauti paskolą, turi nurodyti ne tik savo asmeninius duomenis, bet ir pateikti visą informaciją apie kiekvieną mėnesį gaunamas pajamas bei patiriamas išlaidas. Tokiu  būdu kreditoriams bus paprasčiau  įvertinti ar asmuo galės mokėti įmokas pagal sutartyje nurodytas sąlygas. Kiekvienas  kreditorius gali pasiūlyti individualias skolinimosi galimybes, tačiau viskas priklausys nuo  to  ar besiskolinantis asmuo iš tiesų gauna tokias pajamas, kokias nurodo. Jeigu  asmuo vis dėlto nurodo klaidingus duomenis, tai tokiu atveju kredito bendrovė turi juos patikrinti. Ji  privalo itin kruopščiai peržiūrėti informaciją iš specialių  informacinių sistemų.

Jeigu asmens duomenys yra klaidingi tokiu atveju kredito bendrovė turi reikalauti duomenų patikslinimo arba tiesiogiai atmes kredito paraišką jos net nebe nagrinėjusi. Kiekvienam  asmeniui rekomenduojama iš anksto nurodyti teisingus savo duomenis, nes priešingu atveju kredito įstaiga nesuteiks paskolos.

Kiekviena sms paskola negali būti suteikiama neatsakingiems, įsipareigojimų vykdymo vengiantiems asmenims

Prieš išduodant  paskolą, kredito bendrovės patikrina informaciją, esančią viešoje erdvėje. Tai  reiškia, kad kredito bendrovė galės pasižiūrėti jūsų asmeninę kredito istoriją, kur registruojami visi jūsų finansiniai sandoriai, o tokiu būdu bus paprasčiau įvertinti jūsų atsakingumą ir gebėjimą vykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Sms paskola negali būti suteikiama tiems kurie tų įsipareigojimų nevykdo. Taip pat paskolos bedarbiams negali būti išduodamos, jeigu jie negauna pajamų.

Paskolos verslui Lietuvoje išduodamos įvairiomis sąlygomis

paskolos versluiLietuvoje paskolos verslui išduodamos labai geromis sąlygomis, todėl norintys gauti finansavimą dabar tai gali padaryti negi internetu. Tiesa, verslui kreditai suteikiami skirtingomis sąlygomis, nes viskas priklauso tiek nuo paskolos sumos, tiek nuo verslo pobūdžio bei dydžio. Jeigu esate pradedantysis ir jums reikia nedidelė sumos pradžiai, tai tokiu atveju jums paskolos reikėtų ieškoti internetinėse kreditų bendrovėse arba sutelktinio finansavimo platformose. Tokiose vietose galima gauti iki kelių tūkstančių eurų siekiančius kreditus, o geriausia tai, kad palūkanų norma nėra jau tokia didelė. Kas liečia kreditus bendrovėms, tai joms skolinimosi sąlygos gali būti dar kitokios, ypač kai kalba eina apie milžiniškas sumas.

Paskolos verslui išduodamos ir internetu, tačiau tuo pasinaudoti gali ne visi verslininkai.

Geriausia sąlygas ko gero gauna tie verslininkai, kurių kreditingumas yra nepriekaištingas. Taip pat atsižvelgiama ir į paties verslo būklę. Jeigu įmonės kreditingumas yra geras, tai jai gali būti išduodama gana didelė suma. Dažniausiai sumų dydžiai priklauso tiek nuo verslo gebėjimo vykdyti įsipareigojimus, tiek ir nuo bendrovės gaunamų pajamų bei patiriamų išlaidų. Kas liečia smulkiuosius verslininkus, tai jiems nedidelius kreditus gauti yra paprasčiau. Tiesa, jeigu jūs esate fizinis asmuo, kuriam reikia nedidelės sumos verslo pradžiai, tai geriausia būtų kreiptis į kredito įstaigas, kurios išduoda vartojimo paskolas.

Turite žinoti, kad fiziniai asmenys, skolindamiesi iš greitųjų paskolų bendrovių visuomet įsipareigoja patys t.y. visa atsakomybė krenta ant jų pačių. Įmonės skolinasi žinodamos, kad verslo savininkai įsipareigojimų neprisiims, nes būtent pati įmonės yra atsakinga už savo veiklą.

Paskolos verslui neurėtų prašyti nei sukčiai, nei tie, kurie negauna jokių pajamų.

Net ir verslo kreditavimas reikalauja, kad asmuo arba įmonė turėtų nepriekaištingą kreditingumą, todėl jeigu esate bedarbis asmuo, kuris nori pradėti savarankišką veiklą, būtų tiesiog protinga negaišti laiko – tokiems asmenims kreditoriai pinigų neskolina net ir verslo pradžiai. Kas liečia besiskolinančias bendroves, tai joms taikomi kiek kitokie reikalavimai. Bendrovės dažniausiai individualiai derina skolinimosi sąlygas su kreditoriais, nes joms nėra taikomas vartojimo kredito įstatymas.

Kodėl internetinis tinklalapis turi būti profesionalus

Internetiniu puslapiu kurimas

Galbūt turite savo įmonės internetinį tinklalapį, kuriame pateikiate informaciją apie teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, tačiau jau ne vienerius metus nesulaukiate norimo rezultato, t.y. akivaizdaus ir nuolatos augančio naujų klientų skaičiaus? Tuomet jokiu būdu nereikėtų kaltinti interneto ir teigti, kad virtualioje erdvėje nėra jokių perspektyvų verslui. Kaltinti reikėtų tik savo internetinį tinklalapį ir neteisingus internetinio marketingo sprendimus. Kita vertus, būtina suprasti, kad net ir pritaikius tobulą reklamos strategiją – su prastai sukurtu ir atgyvenusiu internetiniu tinklalapiu negalėsite pasiekti maksimalaus rezultato. Tą patį galima pasakyti ir priešingu atveju, kai turimas puikus tinklalapis, tačiau nepasirūpinama efektyvia ir konkrečiam verslui kuo puikiausiai pritaikyta reklama. Todėl galite neabejoti, kad tai du tarpusavyje glaudžiai susiję elementai.

Būtent dėl minėtos priežasties, internetiniu puslapiu kurimas visuomet privalo būti patikėtas į patikimas rankas. Kaip jau buvo minėta, jei ne vienerius metus naudojatės dabartiniu savo įmonės reprezentaciniu tinklalapiu ir nesulaukiate norimo potencialių klientų atsako, tuomet turite didelę problemą, kurią būtina kuo greičiau išspręsti. Ir šiuo atveju kalbame ne apie dabartinio tinklalapio korekcijas, o apie radikaliai naujo tinklalapio kūrimo darbus. Tai svarbu, jei norite, kad jūsų tinklalapis atitiktų visas šiuolaikines tendencijas ir gebėtų pritraukti kuo daugiau naujų klientų.

Be abejo, svetaines kurimas nebus galutinė jums aktualių darbų pabaiga – jau minėjome, kad nuo internetinio tinklalapio neatsiejama ir reklamos kampanija. Jau seniai praeityje laikai, kai lietuviškoje internetinėje erdvėje galėjome matyti vos kelis tinklalapius, todėl dabar turime išlikti konkurencingais ir stengtis būti pranašesniais už savo konkurentus. Turime būti matomi, pastebimi ir būtent tokie, kokiais mus nori matyti mūsų potencialūs klientai. Taigi, kai turėsite labai gerai apgalvotą ir profesionaliai sukurtą internetinę svetainę, kreipkitės į internetinio marketingo specialistus ir pasiteiraukite, ką jie galėtų pasiūlyti. Dviejų minėtų elementų sinergija padės jums pasiekti tobulus rezultatus, kurie neabejotinai pranoks visus jūsų lūkesčius ir dar kartą įrodys, kad šiandieninė virtuali erdvė bene kiekvienam verslui gali tapti pačiu geriausiu keliu į sėkmę.

Posted in IT |

Nešiojami kompiuteriai ir jų saugumas

Nešiojami kompiuteriaiTurbūt nereikia nė klausti, ar kada nors esate turėję nešiojamą kompiuterį. Šiandien, tai viena populiariausių technologinių priemonių, kurias pasirenka milijonai žmonių visame pasaulyje. Jei dabar apsilankome kompiuterinės technikos parduotuvėje – prieš mūsų akis atsiveria neregėtas prekių pasirinkimas – skirtingos galios, dizaino ir pačių įvairiausių dydžių kompiuterių modeliai, kurių kiekvienas yra savitas ir sukurtas konkrečius bei kartais labai aukštus reikalavimus keliantiems kompiuterių vartotojams.

Nešiojami kompiuteriai dabar yra bene visur – namuose, biuruose, kavinėse ir įvairiose laisvalaikiui leisti skirtose vietose. Žmonės juos mėgsta, nes tai labai efektyvi darbo priemonė, leidžianti reikiamą informaciją pasiekti akimirksniu, o svarbiausius darbus įveikti bet kurioje pasirinktoje vietoje. Taigi, kadangi bene kiekvienas žmogus turi bent vieną nešiojamą kompiuterį, svarbu žinoti, kaip jį apsaugoti ne tik nuo įvairių kenkėjiškų programų, tačiau taip pat ir nuo vagių.

Sakysite, kad jūs visuomet savo asmeninius daiktus laikote kaip įmanoma arčiau savęs ir niekuomet nuo jų nenuleidžiate savo akių? Tai pagirtina ir sveikintina, tačiau nustebtumėte, kokia didelė dalis žmonių apie savo materialinių vertybių apsaugą pamiršta. Juk tai visiškai žmogiška – kartais net ir labai akylas žmogus gali pamiršti tinkamai pasirūpinti savo daiktais. Ką gi, kad taip nenutiktų, galite pasinaudoti keliais paprastais, bet labai naudingai patarimais.

Tikriausiai įprastai savo nešiojamą kompiuterį su savimi nešiojate tam pritaikytoje kuprinėje. Norint, kad vagys negalėtų lengvai jo ištraukti, pravartu pasirūpinti kompiuterio prisegimu prie jūsų kuprinės. Galite įsigyti tamprią virvelę su užraktu, kuri apsunkins kompiuterio išėmimą. Be to, rinkoje galima rasti ir tokių, kurias nupjovus įsijungia signalas, todėl tai ne tik informuotų jus apie vagies pasirodymą, bet ir lengviau jį nubaidytų.

Dar vienas svarbus patarimas yra susijęs su jūsų kuprine. Kur kas išmintingiau nešiojamą kompiuterį nešioti kuprinėje, kuri nėra panaši į kompiuteriui pritaikytą dėklą. Vagims bus kur kas sunkiau suprasti, ką su savimi turite. Tuo tarpu, kai būsite tarp daugybės žmonių, pasistenkite visuomet savo ranką laikyti ant krepšio ar kuprinės – tokiu būdu visada žinosite, kad kompiuteris ir kiti jūsų daiktai vis dar yra su jumis. Žinoma, nepamirškite ir svarbios informacijos išsaugojimo papildomose laikmenose, kurias paliktumėte saugioje vietoje. Taigi, nors tai tik keli patarimai, tačiau jų dėka nešiojami kompiuteriai gali būti saugūs ir tarnauti jums daugybę metų.

Posted in IT |