Ką veikti atostogaujant Ispanijoje?

AlikantėIspanija yra didžiulė šalis, todėl nenuostabu, kad ją mėgsta turistai iš viso pasaulio. Ispaniją kasmet aplanko milijonai turistų ir ne veltui. Joje galima rasti ir nuostabių smėlėtų paplūdimių ir aukštų kalnų. Galima pažinti turtingą kultūra ir galima mėnesį voliotis viešbutyje šalia baseino ar besimaudant šiltose Viduržemio jūros bangose. Juk Ispanijoje gausu kurortų: Alikantė, Maljorka, Ibiza ir daugelis kitų. Ką jau kalbėti apie didžiuosius miestus, stebinančius savo spalvinga kultūra, istorija, taip pat šviežiu maistu ir įspūdingais muziejais bei kultūriniu palikimu, kuris traukte traukia milijonus turistų iš visų pasaulio kampelių.

                  Būtent didieji miestai ir susilaukia daugiausia užsienio piliečių dėmesio. Juose galima pamatyti beprotiškai daug. Ispanijos istorija ilga ir turtinga, tas atsispindi ir miestų architektūroje ir muziejų eksponatuose. Tai ideali šalis mėgstantiems vaikščioti po muziejus ir domėtis šalies istorija. Tačiau tai dar ne viskas, ką gali pasiūlyti ši didelė šalis.

                  Kas mėgsta aktyvų poilsį, žygius, tas bent viena ausimi yra girdėjęs apie švento Jokūbo kelią Ispanijoje. Tai beveik tūkstantį kilometrų besidriekiantis kelias, kuriuo anksčiau eidavo piligrimai, o dabar eina visi tie, kas nori išbandyti savo jėgas ar tiesiog pabūti su savimi. Ne paslaptis, kad einant 800 kilometrų galima pamatyti didelę dalį Ispanijos gamtos ir kultūros, susipažinti su daugybę įdomių žmonių iš visų pasaulio kampelių.

                  Be abejo, Ispanija mėgstama ir tų, kurie mėgsta tiesiog ilsėtis šilto klimato šalyse. Ispanijai priklauso ne viena sala Viduržemio jūroje, taip pat ir Atlanto vandenyne. Kone visos šios salos yra pritaikytos turistams – jose gausu prabangių ir pigesnių viešbučių, įvairiausių pramogų ir atsipalaidavimo būdų. Be abejo, Ispanija turi ilgą kranto liniją, kur yra išsibarstę dar daugiau kurortinių miestelių, tarp jų ir garsioji Alikantė. Tokiuose kurortiniuose miesteliuose galėsite panardyti, išbandyti įvairiausias vandens pramogas, dalyvauti ekskursijose keturračiais, arkliais ar dviračiais. Pasiūlymų yra daugybė ir kiekvienas turistas čia yra laukiamas. Jei norite kažko ypatingo, apsilankykite Ispanijos salose. Ypač Kanaruose. Čia pamatysite vulkanų išsiveržimų suformuotas uolas, žemės paviršių, kuris abejingų nepalieka. Tai yra kažkas kitokio nei galima pamatyti žemyninėje Europoje. Ir nenuostabu – juk tos salos nutolusios toli toli nuo Europos, tačiau vis tiek priklauso saulėtajai Ispanijai.