Kiekvienai moteriai tinkantys patarimai vasarai

Kai šiandien tiek daug įvairių maudymukų, kiekviena moteris turėtų nesunkiai rasti patį idealiausią – geriausiai tinkantį savo kūnui. Šiame straipsnyje pateiksime patarimų, kurie turėtų kiekvienai iš jūsų pagelbėti renkantis maudymuką.

MaudymukaiNe paslaptis, kad kiekvienos moters kūnas yra skirtingas, todėl ir maudymukai privalo būti dėvimi atsižvelgiant į kūno linijas, o ne tik į tai, kas šį sezoną yra populiariausia. Pavyzdžiui, didelių krūtinių savininkės turėtų apsvarstyti maudymuką, kurio viršutinė dalis turi papildomą sutvirtinimą kaušeliu, o petnešėlės yra platesnės ir storesnės. Nerekomenduojama rinktis viršutinės maudymuko dalies, kuris neturi kaušelių, o petnešėlės yra labai plonos.

Tuo tarpu mažesnių krūtinių savininkės neretai pasirenka maudymosi kostiumėlius, kurių viršutinė dalis turi paminkštinimą. Taipogi, ne ką mažiau populiaru yra dėvėti ir be petnešėlę viršutinę maudymuko dalį. Moterys, kurios turi siaurą liemenį arba yra žemo ūgio, taip pat turi puikią išeitį. Norint, kad liemuo atrodytų platesnis, galima išbandyti maudymuką su vertikaliomis linijomis arba daugiau uždengiančią apatinę maudymuko dalį su atskirta viršutine. Vengti turėtumėte sijonėlio tipo bikini ar šortų, nes jų dėka atrodysite žemesnės nei iš tikrųjų esate.

Moterys ir merginos, kurios yra aukštos, puikiai atrodo dėvėdamos šviesių spalvų maudymukus, kuriuos puošia horizontalių linijų raštai. Jei jūs norite pasirinkti vientisą maudymosi kostiumėlį, galite išbandyti tokį, kuriame yra iškirpčių pilvo ar nugaros srityse. Keli kiti rekomenduojami pasirinkimai – suknelės arba šortų tipo maudymukai. Aukštoms moterims tai tinka kuo puikiausiai. Tačiau nesirinkti turėtumėte tamsių spalvų, vertikalių linijų ir gilių iškirpčių.

Lieknesnės moterys gali drąsiai dėvėti vientisus maudymukus su giliomis iškirptėmis arba vientisą maudymuką su diržu. Taip pat puikiai tinka ir bikini tipo ar suknelės elementų turintys maudymosi kostiumėliai. Reikėtų vengti horizontalių linijų. Stambesnio kūno sudėjimo moterys neturėtų vengti dėvėti vientiso tipo maudymukus su nėriniais. Tamsesnės spalvos ir maišyti raštai gali būti puikus derinys. Žinoma, kad tokiu atveju reikėtų vengti baltų ir neoninių spalvų bei maudymukų, kurie pagaminti iš pernelyg storų audinių.

Bet kuriuo atveju, maudymukai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į daugelį aspektų – patogumą, kūno sudėjimą ir vyraujančias madas. Jei pavyks visa tai suderinti, tuomet neabejotinai turėsite idealiai atrodantį maudymuką.