Kokie renginiai vyksta Klaipėdoje

Renginiai Klaipedoje

Jei jūs nesate klaipėdietis ir jums netenka dažnai lankytis Lietuvos uostamiestyje, tuomet turbūt apie renginius vykstančius Klaipėdoje žinote nedaug. Tiesą sakant, pirmas, o gal net vienintelis renginys, kuris šauna į galvą pagalvojus apie Klaipėdą yra jūros šventė. Tačiau taip yra tik todėl, kad ne visi renginiai vykstantys Klaipėdoje yra gerai išreklamuoti. Kitas tikrai didžiulio mąsto renginys apie, kurį gal jau esate girdėjęs, o jei mėgstate džiazą, tuomet turbūt esate jame ir apsilankęs – Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Tačiau Klaipėdoje renginiai vyksta nuolatos ir jų yra tikrai daugiau, nei pora ar keli per metus.

Atsižvelgiant į tai, kad Klaipėda yra uostamiestis, kai kurie renginiai Klaipedoje gali būti unikalesni savo turiniu, nei kitų miestų renginiai. Vienas iš tokių renginių yra Klaipėdos laivų paradas, kuriame galima pamatyti, net ir Lietuvos karinių jūros pajėgų laisvus. Taip pat Klaipėdoje vyksta ir įdomūs sporto renginiai, pavyzdžiui tarptautinis paplūdimio lėkščiasvydžio turnyras „Sun Beam“, kuris taip pat gali būti surengtas tik ten kur yra paplūdimys ir būtent dėl to Klaipėda yra tinkamas pasirinkimas.

Žinoma tie, kurie mėgsta mažesnius renginius, vykstančius naktiniuose klubuose, baruose ir koncertų salėse irgi atras ką veikti uostamiestyje. Kiekvieną savaitgalį miestiečius ir miesto svečius džiugina gyvos muzikos koncertai, šokių muzikos atstovų programos, padedančios šėlti iki ryto ir kitos pramogos. Tačiau tokių renginių yra tiek daug, kad dažnai yra sunku atrasti, kas vyksta kur ir kada. Tačiau tam tikrai gali padėti visagalis internetas, jums tereikia susirasti tinklalapį, kuris pažvelgtų visus renginius vykstančius Klaipėdos naktiniame gyvenime, jos klubus, barus ir pub‘us ir jūs tikrai išsirinksite sau tinkamą renginį.

Svarbiausia suprasti tai, kad Klaipėda tikrai nėra vien tik uostamiestis, tai yra miestas, kuris gali pasiūlyti turiningą laisvalaikį miestiečiams ir miesto svečiams. Todėl jei nežinote ką veikti, o veikla mieste, kuriame gyvenate jums pasidarė nuobodi, tiesiog suplanuokite kelionę į Klaipėdą ir taip paįvairinkite savo laisvalaikį. Atvykę vieną kartą, norėsite atvykti į Klaipėdą vėl ir vėl.