Nekartokite šių klaidų naudodami prezervatyvus

Prezervatyvai pigiau

Prezervatyvai nėra tos priemonės, kurias vyrai naudoja su dideliu malonumu – ypač tuomet, jei jų įsigijimui neskiriama pakankamai daug dėmesio. Tačiau jie yra būtini, jei norima mėgautis saugiu seksu. Ir svarbiausia – ne vienadieniu. Tai reiškia, kad prezervatyvai gali padėti išsaugoti sveiką ir pilnavertį lytinį gyvenimą. Kita vertus, negalima pamiršti, kad vyrų išblėstantis entuziazmas, kalbant apie prezervatyvų naudojimą, yra susijęs su manymu, jog šios apsisaugojimo priemonės susilpnina malonumą, tačiau, laimei, tai yra netiesa. Jei norite, kad jūsų lytinis gyvenimas būtų saugus, labai malonus ir kupinas aštresnių ir iki šiol nepatirtų pojūčių – prezervatyvų pasirinkimui skirkite daugiau laiko ir pasidomėkite skirtingomis jų rūšimis. Bet kuriuo atveju, būtina pateikti keletą aspektų, kurie susiję su šių priemonių teikiama apsauga ir tinkamu naudojimu.

  • Nemaža dalis vartotojų pamiršta patikrinti ar prezervatyvai nėra pažeisti. Tai gali lemti mažesnį jų saugumą. Jei kalbėtume apie statistiką – apytiksliai 83 proc. moterų ir 75 proc. vyrų nėra linkę to daryti. Tačiau jei prieš kiekvieną lytinį aktą skirtumėte vos keletą sekundžių prezervatyvo apžiūrai, seksas taptų saugesnis.
  • Kaip bebūtų keista, tačiau beveik 50 proc. vyrų prieš užmaudami prezervatyvą, nepasirūpina, kad prezervatyvo viršūnėlėje esančiame rezervuare nebūtų oro. O tai reiškia, kad lytinio akto metu prezervatyvas gali suplyšti, nes rezervuare esantis oras ir intensyvios frikcijos didina šios apsisaugojimo priemonės pažeidimo tikimybę.
  • Jei labai skubama, pasitaiko atvejų, kai prezervatyvas užmaunamas nepilnai. Tai gali įtakoti lengvesnį jo nuslydimą. Todėl būtinai įsitikinkite, kad prezervatyvas dengia visą penį.
  • Dar vienas svarbus aspektas – kartais prezervatyvas nuimamas per anksti, o tai savaime suprantama yra labai nesaugus sprendimas. Prezervatyvas turėtų būti nuimamas tik tuomet, kai lytinis aktas yra baigtas.
  • Netinkamai pasirinktas lubrikantas taip pat gali būti sumažėjusio prezervatyvo apsaugos lygio priežastimi. Tai ypač aktualu vartotojams, kurie naudoja prezervatyvus ir kartu pasitelkia aliejaus pagrindo lubrikantus – tai didelė klaida, kuri sumažina latekso teikiamą apsaugą.
  • Jei nėra pakankamos drėgmės ir tam kompensuoti nėra naudojamas tinkamas lubrikantas (pvz., pagamintas vandens pagrindu), tuomet taip pat didėja tikimybė lytinio akto metu pažeisti prezervatyvą. Daugiau nei 25 proc. vartotojų į tai nekreipia jokio dėmesio, todėl susiduria su didesne rizika pažeisti naudojamą apsisaugojimo priemonę.
  • Pernelyg didelis skubėjimas taipogi yra viena iš priežasčių, kuri nepadeda padidinti prezervatyvų efektyvumo. Kai kurie vartotojai skubėdami prezervatyvus pažeidžia, pvz., netinkamai atplėšia pakuotę, prezervatyvą mauna naudodami nagus ar netgi burną (pastaruoju atveju prezervatyvą galima pažeisti dantimis) ar jį užmauna labai greitai ir neatsargiai, padidinant riziką jį įplėšti ar netinkamai užmauti. Todėl prieš kiekvieną lytinį aktą reikėtų pasirūpinti visomis minėtomis detalėmis – tik tuomet galėsite džiaugtis saugiu lytiniu aktu.

Be to, nepamirškite, kad prezervatyvų asortimentas yra labai didelis, o prezervatyvai pigiau parduodami ne kur kitur, o daugelio vartotojų pamėgtose specializuotose internetinėse parduotuvėse.