Skrydžiai į Delį ir naudingi patarimai keliaujantiems po Indiją

Pigus skrydziai i Deli

Visuomet svajojote pamatyti Indiją? Jus žavėjo Indijos grožis, gamta, istorija, kultūra ir mums nebūdingą požiūrį į gyvenimą turintys Indijos gyventojai? Jei taip, turbūt jau pasidomėjote, kuriomis datomis yra vykdomi skrydžiai į Delį ir galbūt jau spėjote pasirūpinti pigiais lėktuvų bilietais. Tačiau suprantama, kad Indija yra tolima šalis ir tai, kas yra pritaikoma keliaujant po įvairias Europos šalis, nebus pritaikoma keliaujant po Indiją. Todėl pasiruošti savo būsimai kelionei jūs turėtumėte labai atidžiai ir kruopščiai, gerai apgalvodami visas net ir pačias smulkiausias detales.

  • Pirmiausia jums reikia numatyti, kur apsistosite. Pasidomėkite, kokius viešbučius rekomenduoja keliavimo patirties po Indiją turintys keliautojai. Tai leis jums lengviau pasirinkti tinkamus viešbučius ir nesusidurti su dideliais nepatogumais, kurie Indijoje yra pakankamai dažni.
  • Turite suformuoti tinkamą biudžetą. Indijoje prekės ir paslaugos kainuoja labai nedaug, tačiau tai tikrai nereiškia, kad į Indiją jūs turėtumėte leisti su vos keliais šimtais eurų savo kišenėje, kuriuos vėliau iškeistumėte į rupijas. Priešingai, jūsų biudžetas turėtų būti pakankamas tam, kad galėtumėte jaustis saugesni, jei netikėtai jums tektų susidurti su sunkumais, kurių sprendimui prireiks daugiau lėšų.
  • Saugokite savo pinigus ir turtą. Nors galite būti girdėję, kad kiekvienas keliautojas visuomet turi labai atidžiai saugoti savo turtą, tikrai ne kiekvienas tai daro. Be to, keliaujant po Indiją tai yra ypač svarbu. Indijoje tikrai neturėtumėte pasitikėti vietiniais – nepaisant to, kaip jie gražiai ir maloniai bekalbėtų. Priešingu atveju jums gali būti labai paprasta prarasti savo turtą. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad visi vietiniai gyventojai turi blogų ketinimų – anaiptol, indai yra labai šilti ir malonūs žmonės, kurie yra pasiruošę padėti. Tačiau jei nenorite, kad jūsų atostogos būtų sugadintos, pernelyg neatsipalaiduokite.
  • Pasinaudokite gidų teikiamomis paslaugomis. Keliaujant po Indiją labai naudinga pasinaudoti gidų siūlomomis paslaugomis. Asmeninis gidas jus apsaugos nuo daugybės galimų problemų, aprodys pačias įdomiausias vietas, supažindins su tikrąja Indijos kultūra ir pavers jūsų kelionę labai turiningą, sklandžia ir malonia.