Sustiprinkite savo pokerio žinias

Pokerio taisykles

Kad ir kokį žaidimą jūs bežaistumėte, visuomet galima sukurti vienokią ar kitokią strategiją, kuri palengvintų geresnių rezultatų pasiekimą. Tai ypač akivaizdžiai atsispindi pokerio žaidimo atveju. Be abejo, jei šiuo metu težinote pagrindines pokerio taisykles ir nė nenumanote nuo ko reikėtų pradėti, kad galėtumėte sustiprinti savo žinias bei sugebėjimus, turime jums keletą patarimų.

  • Taigi, visų pirma, niekada nepulkite į kraštutinumus. Pradžioje susidursite su labai nepatogiomis situacijomis ir jūsų pralaimėjimai bus kur kas dažnesni. Tai reiškia, kad patirsite didesnį psichologinį spaudimą, su kuriuo teks išmokti susigyventi – tol, kol galų gale perprasite visas pokerio subtilybes ir išmoksite tinkamai žaisti.
  • Mokėkite valdyti savo biudžetą. Žinoma, pirmiausia turite suprasti pagrindinį skirtumą tarp asmeninio ir pokeriui skirto biudžeto. Tai nėra vienas ir tas pats – priešingu atveju jūs kaskart rizikuotumėte prarasti visus savo pragyvenimui skirtus pinigus. Norint, kad taip nenutiktų, reikėtų pagalvoti, kiek iš tikrųjų lėšų galite skirti pokerio žaidimui. O tuomet kiekvieną partiją žaisti labai apgalvotai ir taip pat nebandant vienu žaidimu statyti visą jūsų biudžetą sudarančios pinigų sumos.
  • Be abejo, kiekvienas jūsų ėjimas turėtų būti labai gerai apgalvotas. Jei kyla abejonių dėl jūsų rankose esančių kortų ir oponentų galimybės pralaimėti ar laimėti – nežaiskite. Žaiskite tuomet, kai žinote, kad turite puikius šansus tapti laiminčiuoju žaidėju. Supraskite, kad niekas negali laimėti kiekvienos partijos, to negali padaryti net ir profesionalūs pokerio žaidėjai.
  • Mokykitės analizuoti pasiektus rezultatus. Nepaisant to, kokie jie bebūtų – turite reguliariai analizuoti savo priimtus sprendimus, pakilimus ir nuosmukius. Kuo dažniau tai darysite, tuo lengviau tai taps labai naudingu įpročiu. Kaskart galėsite matyti, kokias klaidas padarėte ir tokiu būdu pakoreguoti savo žaidimą.
  • Analizuokite ir kitus žaidėjus. Stenkitės perprasti, kada jie blefuoja. Be to, reikėtų išmokti kontroliuoti savo emocijas bei stengtis neatskleisti to, ką turite savo rankose. Profesionalūs pokerio žaidėjai yra puikūs psichologai, todėl nesileiskite į gilias diskusijas ir stenkitės neatsakinėti į jų užduodamus klausimus, kai tai gali neigiamai paveikti jūsų žaidimą.