Suknelė ilgomis rankovėmis internetu

Domina šiuolaikiška suknelė ilgomis rankovėmis? Tačiau jūs neturite pakankamai daug laisvo laiko vaikštinėjimui po fizines parduotuves? Jei taip, kodėl gi jums nepasinaudojus internetu ir neapsilankius pasirinktoje elektroninėje parduotuvėje, kurioje būtų siūlomas labai platus moteriškų drabužių asortimentas? Žinoma, galbūt jūs manote, kad tokius drabužius reikėtų pirkti tik prieš tai juos pasimatavus, tačiau toks požiūris yra pakankami atgyvenęs – juk šiuolaikinis internetinių parduotuvių asortimentas yra labai didelis ir platus. Visa tai labai akivaizdžiai parodo, kokia yra didelė internetinių parduotuvių paklausa šiuolaikinėje rinkoje. Vis daugiau pirkėjų nusprendžia dažniau pasinaudoti internetu, kadangi tokiu atveju jie turi kur kas didesnes galimybes ir gerokai didesnę pasirinkimo laisvę. Tuomet jiems nebereikia niekur fiziškai vykti. Jiems taip pat nebereikia rinktis iš pakankamai riboto prekių asortimento. Todėl visiškai suprantama, kodėl tiek daug žmonių šiomis dienomis nevengia pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis.

Bet kuriuo atveju, jei jums vis dar kyla daug ir įvairių klausimų, nepamirškite pasinaudoti internetine paieškos sistema. Tuomet galėsite be jokių didesnių sunkumų surasti internetines parduotuves, kuriose yra prekiaujama drabužiais, atitinkančiais jūsų individualų skonį. Be abejo, tokių el. parduotuvių bus labai daug, todėl skirkite vieną kitą papildomą minutėlę ir peržiūrėkite jose siūlomą drabužių asortimentą. Jei surasite internetinę parduotuvę, kurioje yra siūloma būtent tai, ko jūs ieškote, jums beliks vos kelių mygtukų paspaudimu pateikti savo individualų užsakymą, kuris bus įgyvendintas akimirksniu.

Taip pat svarbu paminėti, kad internetinėse parduotuvėse prekių kainos įprastai būna žemesnės. Tai taipogi yra viena iš labai svarbių priežasčių, dėl kurių žmonės nevengia pasirinkti el. parduotuves ir jose apsipirkti. Galiausiai, jei jūs baiminatės, kad jūsų užsakytų prekių jums teks laukti ne vieną savaitę, taip pat galite nusiraminti – jei jūs pasirinksite internetines Lietuvoje veikiančias parduotuves, savo užsakytas prekes gausite vos per kelias dienas. Šiuolaikinė el. prekybos sistema yra labai patogi ir efektyvi. Prekybininkai visuomet stengiasi patenkinti visus savo klientų lūkesčius, todėl sukuria labai palankias sąlygas.

Kaip galite lengviau atnaujinti savo stilių

Manote, kad dabartinis jūsų stilius yra atgyvenęs ir nebeatitinkantis šiuolaikinės mados standartų? Pastaruoju metu jūs turėjote pakankamai nedaug laisvo laiko ir jūsų pečius slėgė daugybė įvairių rūpesčių, todėl jūs nežinote, kas šiomis dienomis yra madinga ir kas galėtų derėti tarpusavyje? Pakankamai ilgą laiką vadovavotės požiūriu, kad vyrams nėra jokios būtinybės daug dėmesio skirti savo išvaizdai, todėl nebuvote iš tų, kurie reguliariai domėtųsi mada ir šiuolaikiškais sprendimais? Jei taip, akivaizdu, kad dabartinėje situacijoje jūs galite jaustis pakankamai pasimetę ir nežinantys, kokie sprendimai galėtų būti patys tinkamiausi. Todėl https://bullstyle.lt/ pateikia keletą praktiškų patarimų, kuriuos galėsite labai lengvai pritaikyti bandydami pasirūpinti savo stiliumi, kartu jį atnaujindami atsižvelgiant į visus aukščiausius šiuolaikinius standartus.

Visų pirma turėtumėte išsiaiškinti, kas jums patinka labiausiai. Nors akivaizdu, kad jūsų pritaikomi stiliaus sprendimai turėtų atitikti šiuolaikines mados tendencijas, didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas jūsų skoniui ir patogumui. Tai reiškia, kad jūsų stilius turėtų būti ne tik šiuolaikiškas ir madingas, tačiau taip pat ir labai patogus bei atitinkantis jūsų individualų skonį. Todėl turėdami aiškesnę viziją, galėsite gerokai lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Taip pat aktualu paminėti, kad jums vertėtų naudotis elektroninėmis parduotuvėmis. Net jei iki šiol jūs manėte, kad drabužių, avalynės ir aksesuarų pirkti internetu neverta, nes tai nėra praktiškas ir efektyvus pasirinkimas, turėtumėte tokį skeptišką požiūrį pakeisti. Būtina suprasti, kad būtent elektroninių parduotuvių pagalba galima kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą, įsigyjant būtent tai, kas geriausiai atitinka visus jūsų lūkesčius. Internetinėse parduotuvėse yra siūlomas kur kas didesnis skirtingų prekių asortimentas, o tai reiškia, kad pirkėjams tampa daug lengviau pasirinkti ir įsigyti būtent tai, kas atitinka jų lūkesčius. Be to, internetu apsipirkti yra kur kas patogiau nei bet kuriuo kitu būdu. Visą internetinį apsipirkimo procesą galima įgyvendinti vos per kelias minutes ir tik kelių mygtukų paspaudimu. Tai reiškia, kad viskas tokiu atveju tampa daug efektyviau.

Laikrodžiai nėra tik mados reikalas

Pasaulyje gana dažnai kalbama apie madą. Net vartojamas žodžių junginys „mados sostinė“. Tokios „sostinės“ pavyzdys – Milanas. Visgi greta mados vėjų yra ir klasika. Ji stilinga ir tada, kai trumpalaikiai dizaino sprendimai pasensta. O kaipgi laikrodžiai? Ar jie tik mados reikalas?

vyriskas laikrodisPradėsime nuo to, kad laikrodžiai – visokiausi. Itin didelė kainų diferenciacija, ypač skirtingas apipavidalinimas. Norint apibūdinti tam tikros rūšies gaminius vartojamas terminas „fashion watch“. Lietuviškai tai skamba kaip „mados laikrodis“. Šie aksesuarai gali būti vertinami įvairiai, tačiau savaime aišku, kad jie pavaldesni laikui negu klasikiniai laikrodžiai. Turbūt ne kartą girdėjote, kad klasika nesensta, kad ji neveikiama jokių tendencijų. Mada, deja, gali eiti ir praeiti.

Įdomu, kai klasikinis laikrodis padailinamas keliais moderniais štrichais. Tuomet produktui suteikiama daugiau išraiškingumo, bet išlaikomas pergalingas identitetas, nepaneigiamos kiek filosofinės ištakos. Klasikiniai aksesuarai – ne šiaip sukurti, bet išmąstyti, pagaminti galvojant apie proporcijas ir, žinoma, nepavaldumą laikui. Nes klasikinis laikrodis puošia riešą ir praėjus mėnesiui po pagaminimo, ir po dešimtmečio. Pasirinkus solidaus gamintojo produktą džiaugiamasi metų metus.

Tai nereiškia, kad tik klasikiniai laikrodžiai yra ilgaamžiai, bet vertinant iš dizaino perspektyvų ilgaamžiškumas labiausiai susijęs su klasika.

Kokį laikrodį verta rinktis jums? Galbūt nėra reikalo dairytis į minėtą „fashion watch“ kategoriją? Viskas priklauso nuo norų ir finansinių išteklių. Vienam pirkėjui norisi kuo išraiškingesnio aksesuaro ir nesvarbu, ar jis puoš ranką trejus metus, ar vos porą mėnesių. O štai kitas interesantas ieško tik klasikinio dizaino papuošalo ir nė nesidairo į jokius kitokius produktus.

Nesupraskite klaidingai. Klasika nėra nuobodi, ji anaiptol nėra ir blanki. Laikrodžiai, kuriuos vadiname klasikiniais, turi malonaus žavesio ir atrodo labai dailiai. Tiesa, reikia pripažinti, kad dailumas – kiek subjektyvus dalykas, be to, skirtingi klasikiniai modeliai pasižymi nevienodomis linijomis. Tad galima suprasti, jog klasikinio dizaino aksesuarų linijoje netrūksta įdomumo. Čia esama įvairių formų ir atspalvių. Užsinorėjus naujo laikrodžio, išsirinkti ne taip paprasta…

Svarbiausia, kad laikrodžiai – ne tik mados reikalas. Jei perkate kokybišką, pripažinti gamintojo aksesuarą, niekas nereplikuos, kad tuščiai vaikotės mados viražus.

Suvokus, kad viskas įdomu ir pozityvu, kyla klausimas, kur įsigyti gerą laikrodį. Tai padaryti galima specializuotose parduotuvėse arba internete. Pastarasis variantas įvardijamas kaip puikus (bent jau dažniausiai). Internete randate ne tik gausų asortimentą, bet ir patrauklias kainas. Kas be ko, visuomet būtina rinktis atsakingai. Jei aptiksite abejotiną parduotuvę ir nepasidomėję užsisakysite, galite prekės ir negauti arba gauti kopiją.

Kadangi užsiminėme apie kopijas, privalu pasakyti, kad vienas tikras pasirinkimas yra originalas. Ieškant kopijų elgiamasi neetiškai. Tik originalūs laikrodžiai gaminami geromis sąlygomis, įmonės veikia sąžiningai ir moka mokesčius. Ką iš šnekėti apie produkcijos kokybę, apie visapusiškai tikslų veikimą ir ilgaamžiškumą. Originalas – variantas norintiems sąžiningai sukurto laikrodžio. Tokio, kuris sutvertas ilgam veikimui.

Kad ir koks modelis jums priimtinesnis („fashion watch“, klasikinis…), žinomų gamintojų produkcija nusipelno pagyrų. Ar tai būtų japoniškas, ar itališkas, ar kitos šalies laikrodininkų sukurtas aksesuaras, jis pristatomas rinkai „ne ant juoko“.

Ar tai būtų japoniškas „Orient“, ar vokiškas „Zeppelin“ šedevras, jo stilius nuostabiai dera su kokybiškumu. Šiomis tiesomis įsitikina pirkėjai iš viso pasaulio. Įsitikina tiek įsigiję internete, tiek tradicinėmis vadinamose parduotuvėse.

 1. S. Laikrodžio kaina dešimt tūkstančių eurų? Aštuoniasdešimt eurų? Tūkstantis šeši šimtai? Šimtas trisdešimt devyni? Kiekvienoje kainų sekcijoje įmanoma rasti kai ką kokybiško ir gana stilingo.

 

 

2017-ųjų vasaros tendencijos: jauskitės graži net ir būdama namuose

grazi merginaJeigu už lango jau matote pačius pirmus saulės spindulius – laikas pradėti galvoti apie vasaros aprangą. Tiesa, ne tik tokią su kuria keliausite į vakarėlius, tačiau ir tokią, kuri skirta sėdėjimui namuose. Kokybiška laisvalaikio apranga gali būti ne tik patogi, tačiau ir stilinga. Didžioji dalis rūbų parduotuvių jau pradėjo pristatinėti pačias pirmąsias kolekcijas, kuriose puikiai dera stilius su funkcionalumu. Jeigu esate tikras mados asas – rekomenduojame skaityti straipsnį žemiau ir sužinoti, kokia apranga turėtų dominuotų 2017-ųjų vasaros metu.

Vasaros metu turi būti žaidžiama spalvomis

Kaip ir beveik visais kiekvienais metais – taip ir šiais rekomenduojama nepamiršti spalvų, kurios mūsų gyvenimui suteikia kur kas daugiau žavesio. Jeigu žiemos metu labai dažnai rengiamės tik juodai – tai vasaros metu spalvos yra būtinos. Lygiai tokia pat turi būti ir 2017-ųjų vasara, kurios tikslas kuo daugiau raštų.

Svarbiausia, kad minėti raštai ir spalvos tai ne tik moterims skirta taisyklė. Vyrai taip pat turi pamiršti savo tamsumą ir rinktis kuo ryškesnes spalvas. Kokybiška laisvalaikio apranga ne tik padės maloniai jaustis, tačiau taip pat ir puikiai atrodyti. Daugelis galvoja, kad labai spalvoti drabužiai yra nestilinga. Jie tikri bus stilingi tokiu atveju, jeigu derės. Taigi, jeigu nesate tikras dėl savo gebėjimų derinti aprangą – paprasčiausiai pirkite jau sukurtus komplektus.

Kitos 2017-ųjų vasaros tendencijos

 • Rekomenduojame nebijoti pasirinkti kuo daugiau papuošalų bei aksesuarų. Jie rekomenduojami ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Vasaros metu geriausia vengti brangiųjų metalų papuošalų. Puikiai tiks mediniai bei plastmasiniai.
 • Dar reikia nepamiršti, kad gražiai atrodysite tik tokiu atveju, jeigu nešiosite savo dydžio drabužius. Daugelis moterų vasaros metu labai mėgta parodyti savo kūną, todėl renkasi labai mažus drabužius. Taip jos atrodo neskoningai. Tiksliai išsiaiškinkite savo dydį.
 • Reikia nepamiršti, kad priklausomai nuo to, kur planuojate eiti – egzistuoja ir tam tikras aprangos etiketas. Kokybiška laisvalaikio apranga neribojama jokių normų, tačiau keliaujant į oficialią vietą arba prabangų vakarėlį – reikia ieškoti ir atitinkamos aprangos.

Nemoku derinti, bet noriu būti stilingas!

Kokybiška laisvalaikio apranga labai dažnai parduodama komplektais, kurie uždengia beveik visą kūną. Tai labai geras pasirinkimas tiems, kurie galvoja, kad jiems niekaip nepavyksta gražiai suderinti drabužių. Ypač tokiu atveju, kai reikia derinti spalvotus drabužius prie spalvotų. Kita galimybė kreiptis į dizainerį, kuris suteikia asmeninę konsultaciją ir padeda žmogui atrasti jam labiausiai tinkamą stilių. Tiesa, tokios paslaugos nėra pigios, tad kai kurie žmonės galvoja, kad neverta papildomai investuoti į profesionalo paslaugas, kai galima įsigyti jau sukurtus drabužių komplektus. Galiausiai, internete galima atrasti labai daug patarimų bei sukurtų komplektų, kuriuos paprasčiausiai galima nukopijuoti. Tokiu atveju taip pat būsit tikras, kad Jūsų apranga yra stilinga ir graži.

Visi norime atrodyti puikiai. Prie to labai labai daug prisideda mūsų apranga. Deja, toli gražu ne visi praktiškai prideda pastangų, kad jiems pavyktų atrodyti nuostabiai. Tik pastangos ir darbas yra vainikuojami puikia apranga.

Patarimai padėsiantis pasirinkti kokybiškas grindų plyteles

grindu plytelesJeigu norite turėti gražius namus, tokiu atveju reikia apgalvoti daug smulkmenų. Būtent jos tarpusavyje sąveikaudamos padeda pasiekti patį geriausią rezultatą patenkinantį Jūsų suvokimą – kokie turi būti gražūs namai. Viena iš sudedamųjų dalių – modernios grindų plytelės. Pastarųjų pasirinkimas labai platus, tad nieko keisto, kad kartais žmonės paprasčiausiai nežino kokį gaminį pasirinkti. Juolab, plytelės gali skirtis ne tik stiliumi, tačiau tuo pačiu ir medžiaga iš kurios yra pagamintos. Klausimas – kurios yra pačios geriausios?

Namai bus kur kas mielesni, jeigu kiekvienos smulkmenos ieškosite derindamas konkrečias smulkmenas. Nurodysime gaires, kurios gali padėti atrasti labiausiai Jums tinkamas plyteles.

 • Priklausomai nuo to, kokia yra patalpos funkcija, kurioje plytelės bus tiesiamos – reikia jų ieškoti. Dažniausiai išskiriamos dviejų tipų plytelės: keramikinės arba akmens masės. Pastarosios labiausiai tinka lauko darbams, kadangi yra labai tvirtos ir geba išlaikyti net ir didelį svorį. Visgi, ne tokios estetiškai patrauklios, todėl žmonės dažnai jas ir perka būtent lauko terasoms iškloti. Keramikinės plytelės, priešingai, dažniausiai klijuojamos namuose. Jos yra puoštos įvairiausiais raštais, tad gana dažnai žmonių pasirenkamos dėl savo išskirtinės estetikos. Juk ir grindis gali būti interjero dalis.
 • Keramikinės plytelės labai puikiai tinka ne tik vonios, virtuvės grindims, tačiau ir kitose patalpose. Daugelis žmonių labai pamėgo plyteles, kadangi ypač kaitriomis vasaros dienomis šios grindis vėdina ir leidžia jaustis kur kas geriau, maloniau.
 • Modernios grindų plytelės gali atrodyti puikiai tik tokiu atveju, jeigu ir pirksite tokias, kurios ir yra skirtos būtent grindims. Kai kurie žmonės norėdami sutaupyti renkasi sienoms skirtas plyteles. Kadangi jos turi atlaikyti kur kas mažesnį krūvį, natūralu, kad tuo pačiu yra ne tokios patvarios kaip kad grindų. Reikia pirkti gaminį pagal jo paskirtį, kitaip jis neatliks kokybiškos funkcijos.
 • Jeigu jau preliminariai žinote, kokios grindų plytelės Jums reikalingos – laikas apsispręsti kas jas išklos. Žinoma, jeigu norite tikrai kokybiško darbo – rekomenduojame profesionalus, kurie yra pasiruošę suteikti paslaugas. Visgi, lietuviai yra nagingi žmonės. Tuo pačiu ir taupūs, tad stengiasi patys atlikti daugelį remonto darbų. Klausimas, ar būsite pajėgus, kadangi netinkamai montuojant plyteles paprasčiausiai jas sugadinsite ir nepasieksite norimo rezultato.
 • Galima pasirinkti tokias plyteles, kurios klijuojamos taip, kad beveik neliktų jokių siūlių arba esamos yra labai minimalios. 1 mm siūlė praktiškai nematoma, taigi pavyksta sėkmingai sukurti sienos plokštumos vaizdą. Taip kokybiškai iškloti plyteles gali tik geras savo srities specialistas, kuris turi daug patirties šioje srityje.
 • Nepamirškite, kad vienoje vietoje supakuotų plytelių matmenys gali truputį skirtis, tad nereikia išsigąsti tai pamačius. Tai yra visiškai normalu, tad svarbu pasirinkti gerą klijavimo technologiją, kad grindys atrodytų stilingai ir kokybiškai.
 • Visada geriau pirkti didesnį kiekių plytelių nei pritrūkti kelių. Labai dažnai vėliau paprasčiausiai nepavyksta atrasti tokių, kurios buvo pirktos anksčiau.

Modernūs namai bus kur kas gražesni jeigu skirsite laiką jų komponentų paieškoms. Palyginkite kuo daugiau variantų, kadangi tai gali užtikrinti, kad tai ką rasite – patenkins Jūsų poreikius.

Kaip sutaupyti ieškant vestuvinės suknelės

Jei jūs tuoj tapsite ištekėjusia moterimi, jums neabejotinai reikia vestuvinės suknelės, tačiau šiomis dienomis ne kiekviena savo būsimoms vestuvėms gali skirti labai daug lėšų. Tai reiškia, kad tokiais atvejais reikia ieškoti pigesnių, tačiau ne ką mažiau kokybiškų galimybių. Jei žinote, kad jūsų vestuvių biudžetas yra pakankamai ribotas, tuomet galite apsvarstyti keletą išeičių, kurios padės sutaupyti renkantis jūsų vestuvinę suknelę.

Vestuvinių suknelių nuoma

Vestuvinės suknelėsTai vienas iš galimų pasirinkimų, kuriuo netrunka pasinaudoti nemaža dalis būsimų nuotakų. Neretai pirkti vestuvinę suknelę kainuoja didelius pinigus, tačiau puikiai suprantama, kad įsigytą suknelę galėsime dėvėti tik vieną kartą. Tai reiškia, kad taupant pinigus, tai tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Dažnai vestuvinių suknelių salonuose ekspozicijos salėse esančios suknelės kainuoja brangiai, tačiau jei suknelės reikės vos vienai dienai – galima pasinaudoti suknelių nuomos paslaugomis. Tai neretai yra pigesnė ir efektyvesnė alternatyva, padedanti išvengti didelių kaštų ir sutaupanti nemažai laiko.

Suknelės pirkimas iš trečių rankų

Kai kurios moterys siūlo įsigyti jų jau dėvėtas vestuvines sukneles. Puikiai suprantama, kad tuomet, kai suknelė yra dėvėta vos vieną dieną – jos būklė dažniausiai būna tobula, lyg būtų atkeliavusi tiesiai iš vestuvinių suknelių salono. Todėl jei radote puikų pasiūlymą už jums priimtiną kainą, o suknelės modelis ir dydis kuo puikiausiai atitinka jūsų kūno linijas, kodėl gi neišbandžius šio pasirinkimo?

Suknelės pasiuvimas

Galbūt jau turite medžiagą, iš kurios galėtų būti pasiūta vestuvinė suknelė? O gal turite ir artimą žmogų, kuris moka siūti? Jei į abu klausimus galite pateikti teigiamą atsakymą, tuomet tai neabejotinai padės išvengti labai didelių išlaidų, kurios priešingu atveju tektų, jei pirktumėte jau pasiūtą naują vestuvinę suknelę.

Vestuvinės suknelės su didele nuolaida

Tai taipogi gali būti puiki išeitis, jei vestuvinei suknelei nenorite skirti labai daug pinigų. Kaip ir bet kurios kitos parduotuvės, taip ir vestuvinių suknelių salonai kartas nuo karto siūlo įvairias akcijas ir dideles nuolaidas savo parduodamoms vestuvinėms suknelėms, todėl jei nutaikysite tinkamą akimirką, norimą suknelę galite įsigyti kur kas pigiau.

Keli skirtingi kokteilinių suknelių modeliai – privalumai ir trūkumai

Jei ruošiatės į vieną ar kitą smagų renginį, greičiausiai svarstote apie kokteilinę suknelę? Jei taip, tuomet susidursite su pasirinkimu, kuris gali jus apakinti. Dėl šios priežasties dauguma moterų kelia vieną ir pagrindinį klausimą – kokią suknelę pasirinkti, kad vakaro metu atrodyčiau stulbinamai? Pateiksime keletą skirtingų suknelių modelių, kurie turėtų pagelbėti jums priimant geriausią sprendimą.

Trumpos kokteilinės suknelės trumpomis rankovėmis

Tai labai populiarus sprendimas, ypač tuomet, kai renginys vyksta šiltuoju metų laiku, todėl pateiksime keletą privalumų ir trūkumų:

Privalumai:

 • Sukuria labai jaunatvišką įvaizdį
 • Atidengia kojas (tai puiku, jei įprastai daug laiko praleidžiate sportuodamos)
 • Spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir seksualumą
 • Puikiai tinka tiek vestuvėms, tiek pusiau formaliems renginiams
 • Didelė skirtingų modelių, spalvų ir medžiagų įvairovė
 • Galima suderinti su daugybe įvairių aksesuarų
 • Labai patogu judėti
 • Tobulai atrodo šokių aikštelėje

Trūkumai

 • Gali atrodyti pernelyg „vėjavaikiškai“ – ypač tuomet, kai nenorite sukurti tokio įspūdžio
 • Netinkamas pasirinkimas toms moterims, kurios nori paslėpti savo kojas
 • Rizikuojama, kad į jus bus žvelgiama ne taip rimtai
 • Netinka labai formaliems renginiams

Suknelės ilgomis rankovėmis

Pastaruoju metu suknelės ilgomis rankovėmis vis dažniau pasirenkamos labai įvairaus amžiaus moterų. Šio modelio suknelių privalumai ir trūkumai:

Privalumai:

 • Suknelės ilgomis rankovėmisSukuria brandžios ir elegantiškos moters įvaizdį
 • Turite laisvę pasirinkti, kokias kūno vietas norėtumėte atidengti, o kokias paslėpti
 • Leidžia jaustis jaukiau ir labiau pasitikėti savimi
 • Puikus pasirinkimas vestuvėms, pusiau formaliems arba labai formaliems renginiams
 • Didžiulis pasirinkimas
 • Lygiai taip pat galima nesunkiai suderinti su skirtingais aksesuarais
 • Tinka bet kokio kūno sudėjimo moterims

Trūkumai:

 • Jei pasirenkamas netinkamas modelis, jis gali varžyti judesius
 • Priklausomai nuo modelio, gali atrodyti pernelyg brandu
 • Ne visuomet tinka apkūnioms moterims

Žinoma, apžvelgėme vos kelis suknelių modelius, todėl visuomet prieš pasirenkant vieną ar kitą variantą, atsižvelkite į savo kūno linijas, būsimo renginio ar vakarėlio temą, savo skonį ir metų laiką. Visa tai svarbu, jei norite atrodyti pribloškiančiai ir taip pat jaustis komfortiškai, jaukiai ir pasitikėti savimi. Belieka peržiūrėti suknelėmis prekiaujančių parduotuvių asortimentą.

Pats metas pasirinkti pamergių sukneles

Pamergiu sukneles

Rinktis savo vestuvinę suknelę gali būti labai sudėtinga, tačiau tereikia įsivaizduoti, kaip sudėtinga būna tuomet, kai būsimai nuotakai tenka išrinkti visas pamergiu sukneles! Kadangi tokiu atveju yra svarbus kiekvienos pamergės skonis, asmenybė ir kūno linijos – visas pamergių suknelių pasirinkimo procesas tampa dar sudėtingesnis. Tačiau žinant efektyvius būdus, viskas tampa paprasčiau. Taigi, keliaudamos į vestuvinių suknelių saloną, nepamirškite šių patarimų.

Iš anksto susipažinkite su vestuvėms skirtu biudžetu

Vestuvės visuomet yra ta šventė, kuriai skiriama labai daug investicijų, tačiau net ir tokiu atveju negalime sau leisti pernelyg išlaidauti. Ypač tuomet, kai kalba pakrypsta apie pamergių sukneles. Būtina žinoti, koks yra jūsų būsimų pamergių biudžetas, t.y. suma, kurią jos galėtų skirti suknelių ir kitų aksesuarų įsigijimui. Kai tai žinosite, bus kur kas paprasčiau nuspręsti, kurios suknelės gali būti tinkamiausios.

Pirmiausia atlikite tyrimą internete

Žinoma, prieš keliaujant į pasirinktą saloną, visuomet yra geriausia daugiau ar mažiau žinoti, kokio modelio pamergių suknelių jūs norėtumėte. Jei į saloną keliausite neatlikusios savo namų darbų, natūralu, kad užtruksite kur kas ilgiau, o rezultatas ne visuomet galės būti toks, kokio tikitės. Todėl pirmiausia peržvelkite internete esančias nuotraukas ir pasistenkite išsirinkti jums labiausiai patinkančius suknelių modelius.

Apsipirkite anksčiau

Nepirkite suknelių likus vos kelioms dienoms iki vestuvių. Ekspertų teigimu, suknelių reikėtų pradėti ieškoti iki vestuvių likus apytiksliai septyniems ar aštuoniems mėnesiams. Tai ne tik sumažins galimą stresą, bet jūs taip pat galėsite gerokai sutaupyti. Jei norėsite, kad pamergių suknelės būtų siuvamos pagal jūsų individualų užsakymą, kur kas palankiau šiuos darbus užsakyti iš anksto – tuomet nereikės mokėti už skubų darbą.

Vienu šūviu nušaukite du zuikius

Suprantama, kad jūsų vestuvėse dalyvaus ir jūsų būsimo vyro pabroliai, todėl tuo pačiu metu galite peržiūrėti ir kaip atrodo pasirinkto salono siūlomi vyriški kostiumai. Tai leis sutaupyti gerokai daugiau laiko ir vienu šūviu nušauti du zuikius. Ką jau kalbėti apie tai, kad pateikdamos didesnį užsakymą, galėsite sulaukti nemenkos nuolaidos.

Naujausi megztiniai ir internetinė prekyba

Vyriški šaltajam metų laikui puikiai tinkantys megztiniai jau kurį laiką yra lyg neatsiejama įvaizdžio detalė. Jei anksčiau šiuos drabužius rinkdavomės bandydami save apsaugoti nuo šalčio, tai šiomis dienomis didesnį dėmesį skiriame naujausioms mados tendencijoms ir tinkamai išvaizdai. Paprasti niekuo nepasižymintis megztiniai ir tamsios odinės striukės – seniai yra atgyvena. Dabar stengiamės kaip įmanoma labiau suderinti modernius megztinius ir visas kitas stiliaus detales.

MegztiniaiŠiandien megztiniai yra pačių įvairiausių modelių – nuo įprastų polo tipo megztinių su nedideliu kaklu, iki megztinių su užtrauktukais ir kapišonu. Medžiagų, iš kurių gaminami naujausi megztiniai, kokybė taipogi yra nepalyginti geresnė. Jie labai maloniai priglunda prie kūno ir juos ypač paprasta skalbti. Artėjant žiemos sezonui, daugybės drabužių parduotuvių lentynose pasirodo begalė skirtų spalvų megztinių – raudoni, oranžiniai, mėlyni, balti ir kt.

Negana to, galima pasirinkti skirtingus raštus, dydį, tekstūrą ir medžiagą. Toks didelis megztinių asortimentas visuomet gali patenkinti net ir pačių išrankiausių pirkėjų lūkesčius. Žinoma, jei iki šiol visuomet apsipirkinėdavote fizinėse parduotuvėse, tuomet turbūt pastebėjote, kad ne visuomet galite rasti norimo modelio rūbą. Taip yra todėl, kad ne kiekviena fizinė parduotuvė sugeba savo klientams pateikti visas turimas prekes.

Tuo tarpu, su visiškai kitokia situacija susiduriame, jei perkame internete. Čia nebėra jokių apribojimų prekių pateikimui. Galime matyti visas drabužių parduotuvės siūlomas prekes vienoje vietoje. O jei neturime daug laiko, galime pasinaudoti prekių filtravimo arba paieškos sistemomis, kurios greitai pateikia mums visus mus dominančius drabužių modelius.

Kai kurie žmonės mano, kad internete įsigyti norimą drabužį gali būti labai sudėtinga, tačiau tai visiška netiesa. Jei bent vieną kartą pabandome apsipirkti internetinėje drabužių parduotuvėje, akimirksniu pastebime, kad tai yra kur kas patogiau, paprasčiau ir svarbiausia – pigiau. Pastarasis veiksnys yra vienas iš svarbiausių, kai norime neišleisdami didelių sumų surasti norimus drabužius. Tai ypač pravartu perkant megztinius, kadangi įprastai fizinėse prekyvietėse jie yra siūlomi pakankamai didelėmis kainomis. O būtent internete neretai juos galima įsigyti net ir per pus pigiau.