Prieš renkantis žaliuzes ir roletus

Jeigu nutarėte atsinaujinti savo būstą žaliuzėmis ar roletais, reikėtų nepamiršti viską šiek tiek apgalvoti. Dažnai tokių planų scenarijai būna gana paprasti. Šovė į galvą mintis dėl naujų žaliuzių, sėdate į automobilį, pro šalį kelias minutes lekia besikeičiantys Kauno vaizdai ir štai jau jūs dideliame prekybos centre. Įsimetate į vežimėlį patikusias žaliuzes ar roletus ir keliaujate namo. O tuomet..

Žaliuzės ir roletai KauneO tuomet paaiškėja, kad plotį išsimatavote ne visai tiksliai. Dažnai roletai Kaune, kaip beje ir žaliuzės, yra labai skirtingų pločių, be vieningo standarto. Namai labai įvairūs, langų pločiai – taip pat. Kaunas yra senas miestas, kuriame gausu ir daugiabučių, ir individualių namų, tad tuo stebėtis nereikėtų. O paaiškėjus, kad jūsų langas vis tik dviem centimetrais siauresnis už nusipirktą roletą, jo montavimas gali būti tiesiog neįmanoma. Gerai, jeigu prekybos centras jį priims atgal ar pakeis, tuomet sugaišite tik nemažai laiko ir išdeginsite kuro. Gali būti ir didelių nuostolių tokių atveju. Tad žaliuzes ir roletus reikėtų pirkti kiek labiau pagalvojus ir neskubant.

Ar žaliuzės ir roletai reikalauja dizainerio?

Greitas atsakymas į tokį potemės klausimą būtų paprastas – tikrai dizaineris nėra būtinas. Turbūt pastebėjote patys, jog žaliuzės ir roletai Kaune dažniausiai yra kone vienintelio dizaino ir baltos spalvos. Tad tokiu atveju kažką kalbėti apie dizainą būtų sunku. Kita vertus, jeigu norite bent kiek išsiskirti iš minios, reikės šiek tiek pastangų. Arba jų reikės tuomet, jeigu jau buvote kitoks nei visi besirinkdamas langų rėmų bei palangių spalvą ar įdomiau dažydamas savo kambario sienas. Tuomet ir standartiniai roletai jums nelabai tiks.

Vis tik ir tokiu atveju dizaineris nėra būtinas. Negi jūs pats neturite skonio ir bent šiokio tokio spalvų pojūčio? Tikrai turite. Tik nepamirškite, kad net balta spalva turi bent kelis pagrindinius ir dar keliolika ar keliasdešimt skirtingų atspalvių. Pieno baltumo langų rėmai ir blyškiai baltos žaliuzės tikrai skirsis. O geriau kad to nebūtų. Tad prieš vykdami į parduotuvę nepatingėkite išsiaiškinti, kokia gi ta jūsų langų balta ir atitinkamai rinktis žaliuzes bei roletus.

Na o jei neriate į visai kitą spalvų pasaulį, bandote sudaryti ne standartinį langų ir žaliuzių derinį, bet ką nors kontrastingo, tuomet bent pokalbis su dizaineriu gali tikrai praversti. Juk nenori, kad žaliuzės ir roletai Kaune išsiskirtų tik jūsų name ir tik dėl klaikaus nesuderinamumo. Kaunas turi būti gražus miestas, ir jūs, jo gyventojas, taip pat esate už tai atsakingas.