Kokybiškas šunų maistas – ilgesniam ir sveikesniam gyvenimui

„Royal Canin“ šunų maistas yra puikiai visame pasaulyje žinomas dėl subalansuoto reikiamų vitaminų ir mineralų kiekio bei tinkamo suderinamumo skirtingoms šunų veislėms. Tai reiškia, kad kiekvienai šunų veislei priskiriamo augintinio šeimininkas gali be vargo rasti jo šuns skonį ir kompleksiją atitinkančią maisto rūšį. „Royal Canin“ gamina maistą, kuris pritaikytas tiek mažų, vidutinių, tiek ir didelių šunų veislėms.

Royal CaninSuprantama, kad už kokybišką maistą įprastai tenka sumokėti daugiau. Tačiau jei jums rūpi jūsų augintinis ir norite, kad jis gyventų kaip įmanoma ilgiau ir būtų sveikas bei energingas, maistas yra pati svarbiausia jo gyvenimo sudedamoji dalis. Be tinkamai subalansuotos šuns mitybos, negalima tikėtis ilgaamžiškumo ir pakankamo fizinio aktyvumo. Todėl jei iki šiol rinkotės kuo pigesnį šunų maistą, pats metas pagalvoti apie kokybišką produkciją gaminančias pasaulinio lygio kompanijas.

Jei šunų maisto gamintojai veikia ne vieną dešimtmetį ir yra sulaukę pasaulinio pripažinimo, tai reiškia, kad jų produkcija yra pačios aukščiausios kokybės ir atitinka visus šiuolaikinius standartus. Kadangi tai yra labai konkurencinga rinka, kurioje veikia daug skirtingų rinkos dalyvių, tai priverčia pasitempti ir nuolat siekti geresnių rezultatų, tobulinant maisto formules ir gamybos būdus. Galiausiai galime džiaugtis kokybiškai pagamintu šunų maistu, mūsų augintiniams suteikiančiu visą tai, ko reikia sveikam ir pilnaverčiam gyvenimui.

Žinoma, jei iki šiol pernelyg daug nesidomėjote savo šuns veisle, jai būdingomis savybėmis, sveikatos sutrikimais ir mityba, pradžioje gali kilti labai daug klausimų, į kuriuos patiems bus pakankamai sudėtinga gauti atsakymus. Todėl tokiais atvejais visuomet rekomenduojama konsultuotis su šunų specialistais, kurie patars, kokia maisto rūšis jūsų augintiniui būtų tinkamiausia.

Taigi, kuo daugiau domėsitės savo augintiniu ir jo gyvenimo kokybei svarbiais klausimais, tuo labiau mažės rizika, kad jūsų šuo susidurs su rimtomis sveikatos problemomis. Be to, tinkamas maisto pasirinkimas visada suteikia daugiau energijos, žvalumo ir tvirtumo. Todėl nieko nelaukus jau dabar kibkite į jūsų augintiniui tinkančio šunų maisto paieškas ir pasirinkite jo veislę, dydį ir kitas svarbias ypatybes atitinkantį maistą.