Kai reikia įgarsinti video klipą

Jeigu turite savo įmonę ir vieną dieną nusprendžiate, jog jums reikia reklamos, galite greitai gana rimtai pulti į paniką. Šiais laikais reklamos būdų yra labai daug. Profesionalios reklamos ir marketingo agentūros jums gali parinkti tinkamiausią jūsų verslui reklamos būdą ir net įvertinti reklamos poveikio tikimybę bei kaštus. Kita vertus, tokia konsultacija ir analizė nedideliam verslui dažnai yra tiesiog neįkandama. Tuomet belieka ką nors galvoti patiems. Pasirinkimas tikrai didžiulis – ir audio reklama radijuje, ir įgarsinti video klipai televizijoje, ir paprasti stendai prie autostrados ar skelbimai laikraštyje. Dalį klientų galima pasiekti tiesiog socialinių tinklų pagalba, tačiau kiek tai bus efektyvu tiesiog jums niekas negali pasakyti. Galbūt jūsų niša reikalauja būtent video klipų įgarsinimo bei montavimo ir jų rodymo pavyzdžiui youtube platformoje. Tuomet tuo reiktų ir užsiimti.

ĮgarsinimasVaizdinė reklama su puikiu įgarsinimu, padarytu įrašų studijoje – turbūt vienas iš klasikinių reklamos būdų. Kita vertus, dabar tai gali būti pateikta labai įvairiai. Jei seniau tokią reklamą buvome įpratę matyti televizijoje filmų ar laidų pertraukų metu, tai dabar viskas gerokai pasikeitė. Reklaminiai video klipai iššoka naršant socialiniuose tinkluose, naršant įmonės svetainę ar tiesiog klausantis muzikos naudojantis youtube platforma. Nors pateikimo būdai dabar žymiai įvairesni, tačiau esmė nepasikeitė – toks klipas turi būti labai kokybiškas, ne per ilgas, įtraukiantis ir įdomus. Apibendrinus – tiesiog profesionalus.

Žinomą, tą ir vėl galima pasiekti pasitelkus į pagalbą profesionalią reklamos agentūrą. Joje bus ir patyrę filmuotojai, ir montuotojai, ir įgarsintojai bei visa tam reikalinga technika bei aparatūrą. Kita vertus, toks minutės trukmės filmukas gali kainuoti ir kelis tūkstančius eurų. Jei tikrai ne jums, galima bandyti išsiversti kiek kitaip.

Šių laikų smulkaus verslo pasaulyje laisvai samdomi darbuotojai turi rimtas pozicijas. Video klipų įgarsinimas, montavimas bei pats filmavimas – taip pat viena iš jų sričių. Dažnai tokios paslaugos pas laisvai samdomus darbuotojus yra žymiai pigesnės. Tad nieko keisto, jog verslai, kuriems prireikia reklamos dažnai kreipiasi būtent į vadinamuosius freelancerius. Žinoma, kartais video reklamos gamybą galima ir netgi verta išskaidyti. Filmuoti leisti vieniems, tuo tarpu dėl video klipo įgarsinimo kreiptis jau į kokią nors įrašų studiją. Tai kartais leidžia ir sutaupyti, ir gauti geresnes paslaugas, ir netgi skirtingų patarimų iš šalies. Kartais tai yra tikrai svarbu.